Blackberry Telefon modelleri için özel entegre edilmiş casus yazılımı programı ile tüm Blackberry  telefonlarınızı 2 iş günü içinde casus telefon olarak kullanmanız mümkündür.Bu yazılım canlı yayınlarda denenmiş Profesyonel Bir Yazılımdır.Özellikleri Arasında Ortam Dinleme, Telefon Görüşmelerini Dinleme, Gelen ve Giden Sms Kopyası, Yer Tespiti, Bbm Messennger Kayıtları, Ömür boyu lisans hakkı gibi bir çok özellik ile Blackberry  Telefonlarınaza kurduğunuz casus telefon yazılımı ile Aldatılmya.Çocuklarınız Kötü ardaşlık edinmesine gibi bir çok önemli konuyu çözme garantisi veriyoruz.

Blackberry Casus Telefon

Takip ettiğiniz kişinin bulunduğu ortamı dinlemek için yapmanız gereken tek şey daha önceden tanımladığımız numaradan Blackberry telefonda takılı hattın numarasını çevirmektir.Ayrıca bu yazılımın en önemli özelliklerinden biri ortam dinleme  entegrasyonu sahip olmasıdır.Telefona yerleştirilen özel bir kodlama ile Blackberry Telefonlarınınz bulunduğunuz ortamdaki(Cafe,ev,iş yeri,okul gibi..) sesleri kayıt altına alıp size mail yoluyla ve anında dinleme fırsatı vericektir.

Telefonunuza entegre edilen Chip ve bu chipe bağlı yazılım ile Blacberry telefonlarınızdan konuştuğunuz bütün konuşmalar özel bir dosyanın içinde kayıt altına alınacaktır.Ayrıca Hedef Kişiye gelen yada giden bir arama olduğunda bunun bilgisi kısa sms olarak gelecektir. Kişinin konuştuğu numarayı bu sms’de göreceksiniz. Eğer konuşmayı dinlemek isterseniz hedef kişinin numarasını arayarak gizlice konuşmaya dahil olacaksınız.

Yazılımn özellikleri arasında hedef kişi e zaman konuşursa telefonuza sms ile bilgi gelicek ve kişinin o an telefonda biriyle konuştuğunu ve ne ile ilgili konuştuğunu hemen öğrene bilceksiniz.Özellikle Blackberry  telefonlar için mükkemel bir şekilde entegre edilen yazılım ile bir çok kişi evlilik öncesi evleniceği kişiyi yakında tanıyor,aldatılma korkusundan kurtuluyor ve özellikle Anne ve Babalar şehir dışına okumaya gönderdikleri çocuklarının kötü arkdaşlıklar yapmasının önüne geçip, huzurlu oluyorlar!!

E-Mail Kayıtları

Hedef kişinin gelen e-mail’lerini mobilebackup.info adresinden görebileceksiniz.

Messenger Kayıtları

Yine yazılım diğer gelişmiş özelliklerinde biri olan Msn Kayıt özelliği ile Telefonda Msn üzerinden chatlaşilen bütün görüşmeleri ve  kayıtları oluşturduğunuz mail adresinde görme imkanız vardır.

Sim Kart Değişiklik Bilgisi

Blackberry Telefona hangi hattı takarsa taksın , bunun bilgisi size sms olarak gelecektir. Hat Değişikliğinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.Sistem aynı şekilde devam edecektir.

Cihaz Değiştirme Hakkı

Hedef kişi telefonu değiştirdiğinde yazılım yeni aldığı cihaza kurabiliriz. ( Yeni alacağı telefon mutlaka uyumlu bir telefon olması gerekir )

Blackberry Telefon Dinleme Programı ; 1550 TL

Ürünü almak veya daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu Doldurabilirsiniz!!