Arama bildirimi

arama-sesli-kayitlariGSM Operatörü açısından internete okunuşu SMS gönderme özelliğine kapatılmış telefonlarda sistemin bu özelliği tasarruf dışıdır.  Yönetici telefonunuza gelen okunuşu giden bütün bilgilendirme SMS lerin ücretlendirilmesi izleme edilen şahsın faturasına evet da kontörüne yansır bu ücretlendirmeyi önlemek amaçlı izleme edilen şahsın hattına SMS paketi almanızı öneririz. Örneğin 1000 SMS okunuşu 1 GB internet paketi buna benzer ..

Ortam Dinleme

ortam-dinleme-1Gerçek adı (LISTEN TO THE BABY’S ROOM ) aslına bakarsanız ayrımlı müşterek hedef amaçlı geliştirilmiş müşterek çökertme telefonu programıdır. Hakikat tasarruf maksadı bebeklerin odalarını dinleme okunuşu çocuk bakıcılarının uzaktan izleme edebilmek amaçlı geliştirilmiş müşterek sistemdir. Ama kolay zekalı girişimciler gelişen teknolojinin bu yüzünü ayrımlı amaçla kullanmaya başlamıştır bunun adını da SPYPHONE olarak değiştirmişlerdir..

SMS kısa mesaj takip

sms-kayitlari1Gerçek adı (FOLLOW-UP SMS) aslına bakarsanız ayrımlı müşterek hedef amaçlı geliştirilmiş müşterek çökertme telefonu programıdır. Hakikat tasarruf maksadı ailelerin benzersiz kısa mesaj trafiğini kontrol altına almak amaçlı geliştirilmiş müşterek programdır. Ama kolay zekalı girişimciler gelişen teknolojinin bu yüzünü ayrımlı amaçla kullanmaya başlamıştır bunun adını da SPYPHONE olarak değiştirmişlerdir..

Yer Tespiti

yer-tespiti(PERSONNEL TRACKING) yani telefonda yapılan yer değişiklerini gizlice hiç müşterek belirti olmadan belirlediğiniz e-posta adresine evet da firmamızın size vereceği kullanıcı paneli okunuşu şifresiyle giriş yaparak çökertme telefonunun bulunduğu yeri görebilirsiniz..

E-posta takibi

Gerçek adı ( E – E-POSTA TO FOLLOW ) aslına bakarsanız ayrımlı müşterek hedef amaçlı geliştirilmiş müşterek çökertme telefonu programıdır. Hakikat tasarruf maksadı şirketlerin e-posta trafiğini kaydetmek okunuşu müşterek e – e-posta havuzunda toplamak amaçlı ortaya çıkarılmış müşterek çökertme telefonu programdır. Ama kolay zekalı girişimciler gelişen teknolojinin bu yüzünü ayrımlı amaçla kullanmaya başlamıştır bunun adını da SPYPHONE olarak değiştirmişlerdir..

Resim takip

foto-video-erisimiProgramın müşterek başka özelliği ise foto takibi özelliği. Hedef telefon yani izleme edilen şahsın telefonunun üstünde kaydedilmiş evet da çekilmiş her fotoğrafı sizin görebileceğiniz müşterek alana depolar okunuşu gizlice e – e-posta panelinize gönderilir. Çocuğunuz düzenli olarak çektiği resimleri siliyor olabilmektedir . Fakat program görüntüleri saniyeler içinde sizin e – e-posta panelinize aktarmış..

İnternet takip

Programın bu özelliği yardımıyla izleme edilen şahsın çökertme telefonundaki yaptığı internet geçmişini çoğalış bilgisayarınızdan görebileceksiniz. Yani kısaca özetleyecek olursak telefon üzerinden girilen her müşterek internet sitesini tek tek görebilme şansınız var. Çocuğunuzun hangi sitelerde dolaştığını..

Sim Kart Takibi

Gerçek adı (THIEF PHONE) yani Türkçesi hırsızın çaldığı telefon.  Aslına Bakarsanız ismi biraz komik olmasına rağmen ayrımlı müşterek hedef amaçlı geliştirilmiş müşterek çökertme telefonu programıdır. Hakikat tasarruf maksadı çalınan telefonun hareketlerini kaydetmek okunuşu çalınan telefonun içine girin gümüş kartı ortaya çıkarılmış müşterek programdır..

Telefon Dinleme

arama-sesli-kayitlari( MOBILE PHONE WITH VOICE E-POSTA ) yani telefonda yapılan görüşmeleri gizlice hiç müşterek belirti olmadan kayıt değer sizin belirlediğiniz e-posta adresine evet da firmamızın size vereceği kullanıcı paneli okunuşu şifresiyle giriş yaparak sesleri duyarsınız. Bilhassa konferans özelliği kapalı olan operatörlerde MPVM ( MOBILE PHONE WITH VOICE E-POSTA ) özelliğini sorunsuz kullana bilirsiniz..