Sim Kart Değişiklik Bilgisi,Gelen E-Mail Kayıtları,Ortam Dinleme,Telefon Dinleme,Gelen ve Giden Sms Takibi,Messenger Kayıtları Yer Tespiti,Cihaz Değiştirme Hakkı ile İphone Casus Telefon Yazılım Paketi FULL+FULL pkaet şekliden satışlarımızdadır.Yüksel Teknoloji özellikli chipsetiyle program çok hızlı bir şekilde çalışmakta,dinlenen telefon görüşmelerini çok hızlı bir şekilde aktarılmaktadır.

iphoneyenicasustelefon

iPhone 4, GSM özellikli bir cep telefonu olmanın yanı sıra, bir iPod, bir video kamera ve e-posta ve GPS haritaları ile bir mobil Internet aygıtıdır. Kutusundan çıkar çıkmaz çalışır. Geliştirilmiş arka yüz aydınlatma sensörü ve yerleşik LED ışık sayesinde az ışıklı ortamlarda dahi etkileyici videolar çekin.

Yer tespiti Kusursuz bir şekilde yapan Program sayesinde,hedef kişinin Nerde olduğunu navigasyon özelliği sayesinde nokta atşı yaparak bulabileceğiniz gibi aynı zamanda andıl değişimleri ve size olan uzaklığınıda tespit ediceksiniz.

İphone 4 Casus Telefon yazılımı yüklenen telefon,ne zaman konuşrsa konuşsun hemen haber veren bir alarm sistemi mevcuttur.Böyle hedef kişinin telefon konuşmalarından anlık olarak haberdar olucaksınız ve hemen müdahele edebilceksiniz.

E-Mail Kayıtları

Hedef kişinin gelen e-mail’lerini mobilebackup.info adresinden görebileceksiniz.

Messenger Kayıtları

Hedef kişinin Messenger kayıtlarını mobilebackup.info adresinden görebileceksiniz.

Sim Kart Değişiklik Bilgisi

İphone Telefona hangi hattı takarsa taksın , bunun bilgisi size sms olarak gelecektir. Hat Değişikliğinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Sistem aynı şekilde devam edecektir.

Cihaz Değiştirme Hakkı

Hedef kişi telefonu değiştirdiğinde, yazılımı yeni aldığı cihaza kurabiliriz. ( Yeni alacağı telefon mutlaka uyumlu bir telefon olması gerekir )

SİPARİŞ ÜZERİNE CEP TELEFONUNDAN VE İNTERNETTEN İZLENİLEBİLİR SİSTEMDE UYGULANABİLİR

ÖZELLİKLERİ:

  • İphone 4  Casus telefonda yapılan görüşmeleri anında dinleyebilirsiniz
  • İphone 4  Casus telefonun bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz
  • İphone 4  Casus telefona gelen ve giden aramaları hemen bildirir
  • İphone 4  Casus telefondaki SIM kart değişikliğini anında sms ile bildirir
  • İphone 4  Satın aldıgınız casus program ÖMÜR BOYU LİSANS HAKKI
Bağlantılar
Bluetooth v2.1 with A2DP
Kızılötesi Hayır
Wi-Fi(WLAN) Evet
USB Evet2.0
Faks / Veri Evet

İphone 4 CASUS TELEFON+TELEFON BİRLİKTE ( SIFIR 2 YIL GARANİLİ ) ; 1.450 TL