Yeni Üretim için kodlanmış İphone 4s Casus yazılım ile kusursuz telefon dinleme özelliğine sahip olucaksınız.Yüksek hızlı chip teknolojisi ile İphone4s’de telefon dinleme,Ortam dinleme (Ev,iş yeri,cafe) ,full mesaj takipi,Hangi saatte kimi aramış ve nokta atış yer tespiti ile  profesyonel bir dinleme cihazı sahip olucaksınız.

iphone-casus-telefon

İphone4s  entegre edilen casus yazılım programı teslimatı 2 iş günü içinde yapılmaktadır.Özellikle ortam dinleme ve kayıt  tutma özellikleri üst düzey olan casus telefonunuz ile her hangi bir ortamda bulunan telefo ortamdaki pürüzlü sesleri adroid işlemsinden ve yazılımda aldığı özellikleri ile ayıklıyarak telefonun bulunduğu her ortamda anlık kayıt yapabilmekte ve uzaktan erişim özelliği ile anında bu kayıtlarını inliyebilirsiniz.

Özellike iş adamlarının en çok tercih ettiği İphone4s Casus Telefon kolay kullanışı ve yüksek performası ile sadece VİP Casus Telefondadır!!

iphone-casus-telefon (1)

  • Ortamdaki sesleri kayıt etme özelliği ( iphone 4 lerde çalışmaz )
  • Telefon Dinleme
  • Gelen ve Giden Sms Takibi
  • Yer Tespiti
  • Gelen E-Mail Kayıtları ( iphone 4s lerde çalışmaz )
  • Messenger Kayıtları (iphone 4s lerde çalışmaz )
  • Sim Kart Değişiklik Bilgisi
  • Cihaz Değiştirme Hakkı

Ortam Dinleme

akip ettiğiniz kişinin bulunduğu ortamı dinlemek için yapmanız gereken tek şey daha önceden tanımladığımız numaradan İphone telefonda takılı hattın numarasını çevirmektir. Arama yaptığınızda İphone telefon çalmayacak , gizlice açılarak bulunduğu ortamdaki konuşmaları dinleyebileceksiniz. Kişi tuşlara dokunmadığı müddetçe dinleme siz kapatana kadar devam eder. Dinlemenin bir süresi yoktur . İstediğiniz kadar dinleme yapabilirsiniz.

 

Telefon Dinleme

Hedef Kişiye gelen yada giden bir arama olduğunda bunun bilgisi kısa sms olarak gelecektir. Kişinin konuştuğu numarayı bu sms’de göreceksiniz. Eğer konuşmayı dinlemek isterseniz hedef kişinin numarasını arayarak gizlice konuşmaya dahil olacaksınız.

Gelen ve Giden Sms Takibi

Hedef kişiye gelen yada giden bir sms olduğunda bu sms’in kopyasını mobilebackup.info sitesine girerek, size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile tüm sms leri yazılı olarak okuyabileceksiniz.

Yer Tespiti

Hedef kişinin nerede olduğunu bire bir olarak daha önceden belirlediğimiz aralıklarda (örn ; 15 dakika ) mobilebackup.info adresinden görebileceksiniz.Hedeg telefon nerde olursa olsun anlık olarak yerini tespit edebilirsiniz google maps üzerinden takip edebilceğiniz kişi gün boyunca nerelere gittiği görebilirsiniz.

Gelen E-Mail Kayıtları

Hedef kişinin gelen e-mail’lerini mobilebackup.info adresinden görebileceksiniz.

Messenger Kayıtları

Hedef kişinin Messenger kayıtlarını mobilebackup.info adresinden görebileceksiniz.

Sim Kart Değişiklik Bilgisi

İphone Telefona hangi hattı takarsa taksın , bunun bilgisi size sms olarak gelecektir. Hat Değişikliğinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Sistem aynı şekilde devam edecektir.

Cihaz Değiştirme Hakkı

Hedef kişi telefonu değiştirdiğinde, yazılımı yeni aldığı cihaza kurabiliriz. ( Yeni alacağı telefon mutlaka uyumlu bir telefon olması gerekir )

1. Paket İphone 4s Telefon Dinleme Programı

Telefon ve Ortam dinleme paketi 1500 tl

2. Paket İphone 4s Telefon Dinleme+FULL+FULL

Full Paket 2250 Tl dir.Daha fazla bilgi ve aklınıza takılan soruları sormak 7/24 Satış Temsilsici arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz