Telefon Dinleme Programı

Telefon dinleme programı, Samsung için özel olarak yazılımı ve Chip hızı dizayn edinmiş Casus telefon yazılımı ile telefonda hiç bir donma ve aksaklık olmadan %100 ortam dinleme özelliği,Hedef kişinin Mesaj kayıt etme, bulunduğu yeri tespit etme gibi özellikleri ile ideal bir yazılımdır. ANDROID SPY KONTROL programı yüklü Samsung 24 saat aralısız ortam dinleme yapabilirsiniz. Samsung Android işletim sisteminden aldığı özellikle telefona yüklenen yazılım çok üst düzeyde çalışmaktadır.Telefonu dinleme istediğiniz kişinin ne zaman nerede görüşme yaparsa yapsın yazılımı otomatik olarak haber vermektedir.Özellikle yeni evlenen çiftler bir birlerini tanımak için,aldatılma kuşkusu olan kişiler kuşkularını gidermesi için ve en önemlisi Aileler çocuklarının kötü arkadaşlık yapmasını önlemek için kullanabileceği mükemmel bir casus telefon yazılımıdır.

samsungcasustlf

Genel Özellikler

 • Ortam Dinleme
 • Telefon Dinleme
 • Gelen ve Giden Sms Takibi
 • Yer Tespiti – GPS
 • Gelen E-Mail Kayıtları
 • Sim Kart Değişiklik Bilgisi
 • Cihaz Değiştirme Hakkı
 • Facebook Takip
 • Ortamı Kamera ile İzleme
 • Whatsapp Takip
 • Sayısız Ekstra Özellik

Telefon Görüşmelerini Kayıt Etme ;

telefon-dinle

Hedef Kişinin gün içinde yaptığı tüm telefon görüşmeleri otomatik kayıt olacak ve sizin mail adresinize gelecektir. Mail adresinizden görüşmeleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.Hedef kişi kullanmış olduğu casus telefonda ne zaman bir telefon görüşmesi yaptığında size kısa mesaj olarak bildirim gelicektir.Bu mesajın içeriğinde hedef telefonu arayan yada aranan numarayı görebilir ve anlık olarak telefon görüşmesini dinleyebiliyorsunuz

Gelen ve Giden Sms Takibi

Hedef kişiye gelen ya da giden bir sms olduğunda bu sms’in kopyasını pc.spykontrol.com sitesine girerek, size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile tüm sms leri yazılı olarak okuyabileceksiniz.

Yer Tespiti

Hedef kişinin nerede olduğunu bire bir olarak daha önceden belirlediğimiz aralıklarda (örn ; 15 dakika ) pc.spykontrol.com adresinden görebileceksiniz. Google maps üzerinde takip edebileceğiniz yer takip özelliği le hedef kişi gün boyunca nerede ne yaptığını hangi mahalle ve caddelerden geçtiğini görebilirsiniz.

Gelen E-Mail Kayıtları

Hedef kişinin gelen e-mail’lerini pc.spykontrol.com adresinden görebileceksiniz.

Sim Kart Değişiklik Bilgisi

Samsung Telefona hangi hattı takarsa taksın , bunun bilgisi size panelden bildirim olarak gelecektir. Hat Değişikliğinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.Sistem aynı şekilde devam edecektir.

Cihaz Değiştirme Hakkı

Hedef kişi telefonu değiştirdiğinde yazılım yeni aldığı cihaza kurabiliriz. ( Yeni alacağı telefon mutlaka uyumlu bir telefon olması gerekir )

KURULUM

ÖNEMLİ NOT: Kurulum esnasında gireceğiniz maile daha sonra bir aktivasyon linki gönderilecektir. Bu sebeple mailinizi doğru girmeniz önemlidir. Kurulum ardından vermiş olduğunuz maile gelen aktivasyon linkine tıklamadan kullanıma başlayamazsınız. Mailinizin gelen kutusunda ilgili mail yoksa Gereksiz ya da Spam klasörlerinizi de kontrol etmeyi unutmayın!

Fiyatlarımız

Satın almak için resmin üzerine tıklayın.

DOLANDIRICILARA DİKKAT!

dolandici

 

BASINDA BİZ


Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme ;

ortam-dinlemeTakip ettiğiniz kişinin bulunduğu ortamdaki sesleri kayıt etmek istediğinizde 0000101 15 yazarak hedef kişinin numarasına sms ile göndereceksiniz. Göndereceğiniz bu sms karşı tarafın telefonunda kesinlikle gözükmeyecektir. Sistem sms’i algılayarak ortamı kayıt etmeye başlayacaktır. Kayıt bittiğinde ses kayıtlarını size mail adresinize gönderecektir. Mail adresinizden sesleri dinleyebileceksiniz. Örnek sms te belirtilen 0000101 den sonraki 15 dakikayı ifade etmektedir. 0000101 45 yazarsanız 45 dakika kayıt eder.

Bağlantılar
Bluetooth v2.0 with A2DP
Kızılötesi Hayır
Wi-Fi(WLAN) Evet
USB EvetMicroUSB v2.0
Faks / Veri Evet