Soru ve Cevaplar

Size Göndereceğimiz Yazılımın Kurulum Linkinden Programı İndirirek Telefona Yüklemeniz Yeterlidir. Yükleme İşlemi Çok Basittir. 5 Dakika İçerisinde Telefona Yüklenerek Casus Telefon Haline Dönüşür.

SORU: Nasıl Dinleme Yaparım ?

CEVAP: Hedef telefona fiziki olarak ulaşmanız şarttır. Takip edilecek telefona 3 dakika süren bir program kurulumu yaptıktan sonra dinleme işlemlerine başlayabilirsiniz.

SORU: Telefon Konuşmalarını Nasıl Dinleyebilirim?

CEVAP:Hedef Telefon Bir Yeri Aradığında Yada Hedef Telefon Arandığında Bu Sizin Panelinize Yansıyacaktır. Panelden ilgili bölüme girerek ses dosyasını dinleyebilirsiniz. Görüşmeler ses dosyalarına kaydedilip 90 gün boyunca panelinizde erişiminize sunulur.

SORU: Sms Ve Arama Kayıtlarını Nasıl Takip Edeceğim ?

CEVAP: Telefonu Kullanan Kişi Kiminle Mesajlaşmışsa Yada Kimi Aramışsa Sms İçeriğini, İsim, Tarih, Saat Detaylı Bir Şekilde Size Paneliniz aracılığıyla program tarafından gönderilecektir.

SORU: Dinleme Yaparken Hedef Kişi Bunu Fark Edebilir Mi?

CEVAP:Program Kesinlikle Hedef Telefonda Farkedilmez. Gizli bir şekilde sistem dosyasına dönüşerek çalışmasını sürdürür.

SORU: Benim telefonumun önemi var mı ? Herhangi bir telefondan dinleyebilir miyim ?

CEVAP: Sizin Telefonun Hiçbir Önemi Yok. Herhangi bir akıllı telefondan ya da bilgisayarınızdan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

SORU:Neden Casus Cep Telefonu Kullanmalıyım?

CEVAP:Bebeğinize, uzakta olmanıza rağmen , bebek bakıcısının nasıl davrandığını anlayabilirsiniz. Çocuklarınızı kötü arkadaşlardan koruyabilirsiniz. Aldatan eşinizi yakalayabilirsiniz. İnsanların arkanızdan neler konuştuğunu anlayabilirsiniz.

SORU:Sitenizdeki yazilim cep telefonu hırsızlığına karşı nasıl etkili olur?

CEVAP:Cep telefonu kimin elinde olursa olsun internet bağlantısı sağlandığı andan itibaren GPS konumu, aramalar, mesajlar dahil telefon üzerinde yapılan tüm aktiviteleri panelinizden izleyebilirsiniz.

SORU:Casus Cep Telefon Nerelerde Kullanılır ?

CEVAP:Cep telefonu hırsızlığına karşı bir önlemdir. Bebek odasını uzakta olmanıza rağmen duymanıza olanak tanır. Siz ofis dışındayken ofisinizdeki konuşmaları ve sesleri duymanıza olanak tanır. İnsanların sizin hakkınızda gerçekte ne düşündüğünü öğrenmenizi sağlar. Çocuklarınıza taciz veya tehdit mesajı gelmesi durumunda önlem almanızı sağlar. Aldatan eşinizi veya sevgilinizi yakalamanızı sağlar.

SORU:Casus Telefon Aynı Zamanda Normal Bir telefon Olarakta Kullanılabilirmi?

CEVAP:Evet Telefonuna Yüklenmiş Olan Casus Yazılım Telefonun Temel Özelliklerinde Hiçbir Değişiklik Oluşturmaz Ve Normal Bir Telefon Olarak Kullanmaya İzin Verir.Sadece Sizin Belirlediğiniz Bilgilerle Panelinizden Dinleme Ve Takip Yapabilirsiniz.

SORU:Telefonu Uzaktan Yönetmek Mümkünmüdür?

CEVAP:Evet ,Bunu Kendi Belirlediğiniz Şifre Ve Kodlarla SMS Göndererek Yapabilirsiniz.Bu Göndereceğiniz Kumanda Smsleri Hedef Telefonda Görünmez Ve İstediğiniz Bir Özelliği Açıp/Kapatabilirsiniz ,Dinleme Numaranızı Değiştirebilir ,Statü Sorgulayıp ,Konum Bilgisi Alabilir,Telefonu Kapatıp Açabilir, İsterseniz Takip Yazılımını Durdurabilirsiniz..

SORU:Telefonunun Üzerinde ki Casus Yazılım Sınırlımıdır? Kullanım Süresi Varmıdır?

CEVAP:Üzerindeki Yazılım Aldığınız Lisans süresiyle sınırlıdır. Herhangi Bir Sebepten Dolayı Telefon Arızalanır Veya Bozulursa Tamir Sonrası Ücretsiz Yazılım Güncelleme İşlemi Tarafımızdan Yapılmaktadır. Detaylı anlatımları sitemizde mevcuttur.

SORU:Telefona Yazılımı Yüklediğimde Kullanımda Zorluk Çekermiyim?

CEVAP:Herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız. Panel tamamen Türkçe ve kullanımı kolay basit bir arayüze sahiptir. Aradığınız tüm işlemleri panel üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

SORU:Ben Yazılımı Hedef Telefona Yükleyip, Ödemeyi Yaptıkdan Sonra Yazılımı kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

CEVAP:Ödeme bize tam olarak ulastiktan sonra hemen kullanıma başlayabilirsiniz. Zaten bir demo kurduysanız yeni bir kuruluma gerek kalmadan aynı kurulum üzerinden kullanım sağlamaya devam edersiniz.

SORU: 24 Saat Ücretsiz Demo Kurulum

CEVAP: Aşağıdaki videoyu izleyip 24 SAAT ÜCRETSİZ kullanın. Önce görün sonra ödeme yapın!

SORU: Fiyatlar nedir?

Cevap: FİYATLARIMIZ sayfasında detaylı olarak paket karşılaştırmaları ve fiyatları görebilirsiniz.