Full Paket M-Backup Final Edition (E-mail Edition)

Full Paket M-Backup Final Edition Yazılımı iPhone, Blackberry, Android ve Windows Mobile Telefonları Desteklemektedir.

Bu yazılımı takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklediğinizde, hedef kişinin aldığı ve gönderdiği tüm sms mesajlarını MMS multi media mesajlarını, gelen giden ve tüm cevapsız aramaları, alınan ve gönderilen tüm e-posta kayıtlarını, rehberinde bulunan kişi listesini, telefonun bulunduğu yer (GPS) bilgisini öğrenebilir, takip edebilirsiniz.

M-Backup Final Edition yazılımında ortam dinleme ve telefon dinleme özelliğide mevcuttur. Telefon dinleme özelliğine entegre olarak çalışan arama bildirim özelliği sayesinden hedef kişi telefonu ile bir kişiyi aradığında veya gelen bir çağrıyı cevapladığında, size görüşmenin başladığını bildiren bir sms gelecektir. Size gelen sms içeriğinde kişinin görüşme yaptığı kişinin numarası, rehberde kayıtlı ise adı ve soyadı yer alacaktır.

Telefon görüşmesini dinlemek için hedef telefonu kendi telefonunuzda aramanız iki görüşmenin arasına girerek dinlemeniz için yeterli olacaktır.

Ortam dinleme özelliği ise tıpkı telefon dinleme özelliği gibi çalışmaktadır, hedef telefona tanımladığınız kendi numaranız ile arama yaptığınızda hedef telefon sizin numaranızı tanıyacak ve otomatik olarak cevap verecektir.

Yazılımı satın aldığınızda türkçe kurulum ve kullanım kılavuzu PDF formatında e-posta adresinize gönderilecektir.

Bu yazılımın iki versiyonu bulunmaktadır server versiyon ve e-mail versiyon, her iki versiyonda da istediğiniz kadar telefon değiştirme hakkınız bulunur. Şu an incelemekte olduğunuz e-mail edition sürümünü satın aldığınızda, tarafınıza gönderilen yazılıma kendi e-posta adresinizi tanımlarsınız, tanımlama işleminden sonra hedef telefonda yapılan tüm işlemler sizin e-posta adresinize gelecektir.

E-Mail edition nedir? E-Mail edition ile server edition sürümünün farklılıkları nelerdir?

E-mail edition sürümünde ise hedef telefonun sms, çağrı, lokasyon yer bilgisi, arama kayıtları ve e-posta içeriğini kendi e-posta adresiniz üzerinden takip edersiniz.

Server edition sürümünde hedef telefonun sms, çağrı, lokasyon yer bilgisi, arama kayıtları ve e-posta içeriğini sitemiz üzerinde kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak takip edersiniz.

Server edition da ürün desteği bir yıl iken email edition da üç yıldır, Server edition ile e-mail edition arasında bunun haricinden herhangi bir farklılık bulunmamaktadır.