Başkasının Telefonu Nasıl Dinlenir?

Başkasının telefonu nasıl dinlenir sorusuna verilecek farklı yanıtlar vardır. Fakat söz konusu soru, normal insanların bu işlemi nasıl yapacaklarını soruyorsa o zaman cevap telefon dinleme programı şeklinde olacaktır. Çünkü diğer dinleme yöntemleri, sadece emniyet güçleri tarafından yapılır ki onların dinlemeleri sınırsızdır. Normal insanların casus yazılım sayesinde yaptıkları işlem ise sadece sevdiklerinin telefonlarına yapılabilir. Bundan dolayı burada sınırsız bir dinleme ya da takip olayı yoktur.

Telefon dinleme yazılımları, sadece Android sisteme sahip olan cihazlara kurulabilmektedir. Kurulum için ilgili mobil cihaza fizikken erişilme zorunluluğu da vardır. Buna bağlı olarak insanların, yukarıda da belirtildiği gibi, sadece sevdiklerinin ve yakınında bulunan kişilerin mobil cihazlarını dinleme imkanı vardır.

Başkasının Telefonu Nasıl Dinlenir? Dinleme Yöntemleri

Başkasının telefonu nasıl dinlenir konusunda kullanılacak olan yazılımların kullanımı son derece basittir. Akıllı telefon kullanma noktasında zorlanmayan hemen herkes bu işlemi çok rahat bir şekilde yapabilir. Fakat bunun için öncelikle insanların casus program satın al işlemini yapması gerekiyor. Daha sonra da bunların düzgün bir şekilde kurulumunun yapılması gerekmektedir. Kurulum için farklı videolar vardır ve insanlar söz konusu videolara bakarak çok rahat bir şekilde bu işlemi yapabilir.

Kurulum sadece 3 dakika sürmekte ve normal bir uygulamanın yüklenmesine çok benzemektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra panel üzerinden dinlemeler yapılmaya başlar ve bunların haricinde farklı işlemler de yapılabilir. Dinlemeler anlık olarak yapılabileceği gibi kayıtlar üzerinden de yapılabilir. Burada bütün tercih kullanıcılara aittir. Fakat hedef telefon tarafından yapılan görüşmelerin tamamına erişildiği ve bunların kaydedildiği bilinmelidir. Böylece hiçbir görüşme kaçırılmamaktadır.

Telefon Dinleme Yazılımı Özellikleri

Başkasının telefonu nasıl dinlenir sorusunun cevabı olan yazılımlar tarafından yapılan diğer işlemlerden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Telefon hattı üzerinden yapılan bütün görüşmelerin dinlenmesi ve izlenmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin dinlenmesi ve izlenmesi
  • GPS özelliğinin aktif hale getirilmesi ile konum tespiti
  • İnternet geçmişini detaylı olarak öğrenmek ve kopyalama
  • Telefonun ekranını canlı olarak izleme ve girilen şifreleri görme
  • Mail takibi yapma

https://www.telefondinlemecihazlari.org üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhattabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.

Bir önceki yazımız olan Spybubble İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.