BlackBerry Z10 Casus Telefon

Blacberry Casus telefon dinleme yazılımları ile kullanmış olduğunuz Blacberry telefonlarınızı çok kısa süre içersinde profesyonel bir casus telefona dönüştürmeniz mümküdür.Yüksek Performansa sahip olan Android işlemci Blacberry telefonlarda mükenmel bir performnas ile çalışan telefon dinleme yazılımı ile artık şirketinizde personelinize iş görüşmleri için verdiğiniz telefonlarda kimle ne zaman nerde ne konuştu,Cadde,Mahalle ye kadar Tüm Türkiye ve DÜnyada yer tespiti gibi bir çok özelliği ve kullanım kolaylı ile ister ofislerimizde programları deneyerek ve test ederek alabilirken aynı zamanda Sadece casus.com.tr şirketimizin müşterilerine verdiği özellik ile Yerinize gelip telefonlarınızda kurulum yapabiliyoruz.Blacberry Yazilimi sinirsiz sayida baska telefona aktarma hakkimiz mevcut.

Blacberry Casus Yazılımın Özellikleri

StealthGenie Blacberry casus yenilikçi özelliklerle dolu. Bazı özellikler şunlardır:

 • Arama Günlüğü görüntüle
 • SMS geçmişini görüntüle
 • İletişim bilgileri
 • Mevcut Coğrafi Yer görüntüle
 • Tam Konum Geçmişi görüntüle
 • Internette sörf Geçmişini Görüntüle
 • Internette sörf Geçmişini Görüntüle
 • Tüm Fotoğraflar
 • Verileri görüntülemek için Güvenli Web Arayüzü
 • Rekor Çevre
 • Tüm Videolar görüntüle
 • Tüm e-postalar oku
 • Receive SMS ve Çağrı Uyarıları

 

Blacberry Casus Yazılım İle Çocuklarınızı Koruyın

Fiziksel anlamda sevdiklerinizin her an yanında olamazsınız başlarına kötü bir şey geldiğinde telefonlarına bakmadıkları taktirde çocuklarınızın yerlerini tespit edemezsiniz.Yapılan araştırmalara göre Casus yazılımı alan insan kitlesinin %80 Uzak şehirde okuyan çocuklarının her an yerlerini tespit etmek amaçlı olan aillerden oluştuğunu göstermektedir.Düşünsenize sevdiğiniz bir kişi dünyanın neresinde olursa olsun telefonuzdan bir kaç ufak ayar ile cadde,mahalle bilgilerine kadar nerde olduğunu öğrenebileceksiniz.

Alıcağım Blacberry Telefon Dinleme Programını Kullabilirmiyim?

Blacberry Casus telefon yazılımlarını yüklemesi ve kullanması çok basit ve pratiktir.Sadece Casus.com.tr firmamızın hizmet verdiği yazılımsal destek ile almış olduğunuz telefon dinleme programını isterseniz yerinde kurulum yapıp sizelere kullanmasını detaylı bir şekilde öğretiyoruz.Yazılımı bir kez yüklendiği zaman hedef telefonda yapmanız gerekn hiç bir şey yoktur.Bu noktadan sonra sizler kendi belirlediğiniz telefondan hedef kişinin telefonu istediğiniz her müdaheleye yapabiliyorsunuz.

Bu programı Kullanmakta Endişen var.Yükleme İşlemi Zormu dur?

Blacberry Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımının Yükleme İşlemleri Gayet Basit Ve Kolaydır.Casus.com.tr sadece verilen hizmet isterseniz programı ofisimizde istersenizde yerinde kurulum yapabiliyor ve Programın kulllanımı ayrıntılı bir şekilde öğretiyoruz. Yükleme İşlemi 4 Şekilde Yapabilirsiniz, Hafıza Kartı İle Bilgisayarınız Üzerinden Bluetooth Veya Kızılötesi İle, Yine Bilgisayarınız Üzerinden Data Kablosu İle Yükleme İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı Satın Aldığınız Taktirde Size Yükleme Ve Kullanım Konusunda Tam Detaylı Kullanım Kılavuzu Gönderilecektir. Takıldığını Noktalarda Telefonla Destek Alabilirsiniz.

Blackberry Telefon dinleme yazılımlarımız bütün Blackberry telefonlarına uygun yazılmıştır.İsterseniz Telefonunuz ile birlikte ofisimize gelerek programın telefonunuzdaki uyumluluğunu ve performansını deneme imkanınız vardır.
Blackberry Telefon dinleme yazılımlarımız bütün Blackberry telefonlarına uygun yazılmıştır.İsterseniz Telefonunuz ile birlikte ofisimize gelerek programın telefonunuzdaki uyumluluğunu ve performansını deneme imkanınız vardır.

UYUMLU MODELLER

PrivBlackBerry Priv LeapBlackBerry Leap Classic Non CameraBlackBerry Classic Non Camera PassportBlackBerry Passport ClassicBlackBerry Classic Z3BlackBerry Z3 Z30BlackBerry Z30 9720BlackBerry 9720
Curve 9315BlackBerry Curve 9315 Q10BlackBerry Q10 Z10BlackBerry Z10 4G LTE PlayBookBlackBerry 4G LTE PlayBook Curve 9220BlackBerry Curve 9220 Curve 9310BlackBerry Curve 9310 Curve 9320BlackBerry Curve 9320 Curve 9380BlackBerry Curve 9380
Curve 9370BlackBerry Curve 9370 Curve 9360BlackBerry Curve 9360 Curve 9350BlackBerry Curve 9350 Torch 9810BlackBerry Torch 9810 Torch 9860BlackBerry Torch 9860 Torch 9850BlackBerry Torch 9850 Bold Touch 9930BlackBerry Bold Touch 9930 Bold Touch 9900BlackBerry Bold Touch 9900

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 3 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.