Casus Telefon Nokia E51

CASUS TELEFON NOKIA E51

1023870000e51Hedef Kişinin Ortamını Hiçbir belirtisiz dinleyebilirsiniz. (ışık yanma, titreşim, vs. olmadan)

 ·Hedef Kişinin tüm telefon görüşmelerini dinleyebilirsiniz.

·Hedef kişiye gelen ve giden sms ler eş zamanlı olarak sizin telefona iletilir.

·Hedef telefonun sim kart değişikliği size anında sms ile bildirilir.

·Hedef telefonun bulunduğu semti sms ile bildirir. Bazen sadece baz istiyon bilgisi verir.

(vodafone’da konferans özeliği mevcut değildir. Hedef kişi vodafone kullanıcı ise Ultimate 3g kayıt yazılımı almanızı öneririz.)

Kullanım Süresi : Süresiz

İstanbul Beşiktaş ve Üsküdar, İzmir Çankaya’daki, ofislerimize gelerek ürünlerimizi test edip satın alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizzat yerinize gelerek ürünlerimizi tanıtmaktan mutluluk duyacaktır.

Bulunduğu Ortamı Nasıl Dinlerim ?

ÇOK BASİT – Yazılımı yüklediğimiz telefon ayni zamanda bir dinleme cihazı haline dönüşür. Önceden belirttiğiniz bir numaradan casus programın yüklü olduğu telefonu aradığınızda telefon otomatik olarak hiç zil sesi çalmadan açılır. Ekranda yaptığınız aramayla ilgili herhangi bir belirti olmaz, numaranız çıkmaz, telefon titremez. Hiçbir şekilde ışık yanmaz, ekran aydınlanması olmaz. Telefon ekranda aramanızla ilgili hiçbir bilgi kesinlikle olmayacaktır. Böylece ortamı, oradaki konuşmaları dinleyebileceksiniz. Gerekli dinleme işlemi bittikten sonra telefonu kapattığınızda yine karsı tarafta ekranda aramayla ilgili herhangi bir belirti olmayacaktır. Aramayı siz yaptığınız için karsı tarafın faturasında arama kaydınız yer almayacak ve kontör düşmeyecektir.

Telefon Görüşmelerini Nasıl Dinlerim ?

ÇOK BASİT – Telefona bir arama geldiğinde veya bir arama yapıldığında size gizli bir SMS gönderilir. SMS mesajın içeriğinde aramanın gelen mi yoksa giden bir aramamı olduğu ve hangi numara ile görüşme başladığı bilgisi yer alır. Böylece aramanın başladığını öğrenirsiniz. Kendi telefonunuzdan programı yüklediğiniz telefonu arayarak gizlice araya dahil olursunuz. İsterseniz bütün görüşmeler için, isterseniz sadece sizin belirlediğiniz numaralar için “Görüşme Başladı Mesajı” isteyebilirsiniz. Bütün bu ayarları uzaktan dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Gelen ve Gidem Sms leri Nasıl Takip Edeceğim ?

Casus Programı yüklediğimiz cep telefonuna gelen ve giden sms lerin kopyasını, eş zamanlı olarak sizin dinleme yaptığınız telefona gönderir.

Nasıl Yüklerim ?

Size Göndereceğim sis dosyasını bilgisayarınızdan bluetooth yada usb kablo ile telefona göndererek yükle yapıyorsunuz. Yükleme işlemi çok basittir. 1 dakika içerisinde yükleme tamamlanıyor. isterseniz cep telefonunda cep telefonuna bluetooth ile de gönderebilirsiniz.

Casus Telefonun Faydaları ?

  1. Evlilik öncesi bir çok kişinin eşini tanımasına yardımcı olmuştur.
  2.  Personeli ve Ortağı tarafından dolandırılan bir çok kişinin gerçekleri görmesine yardımcı olmuştur.
  3.  Ailelerin, çocuklarını kötü arkadaş ortamından uzak tutmasında yardımcı olmuştur.
  4.  Ailelerin, bebeklerini emanet ettikleri dadılarının kontrolünü sağlamasına yardımcı olmuştur.

Ödeme Şekli ?

Havale, Eft, mail order, paypal ve Tüm kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı

NOT ; TELEFON 2. EL ÇOK TEMİZ OLUP SIFIR AYARINDADIR

Bir önceki yazımız olan Nokia Casus Telefon Dinleme ve Kayıt Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.