Casus Telefon Yazılımı Gold Paket

casusceptelefonu

 

 

 

 

 

GOLD PAKET Casus telfon yazılımı hepsibirada size tüm dinleme ve takip olanaklarını tek kalemde yapabiliyor…eşsiz  bir cep telfonu dinleme ve takip siteminii kullanımınıza sunarak bu konuda lider olmaya devam ediyor.Yazılım telefon dinleme, ortam dinleme konum tespit ve sms takibi,telefon kapalıyken dinleme gibi bir dizi özelliğin yanısıra ses kayıt programı ve casus GPS gibi özellikleri de destekliyor.

Özellikler:

Yükleme manuel olarak yapılmalıdır.(Telefonla fiziki temas gerektirir.).Dosyaların telefona aktarımı, bluetooth, kablo, hazfıza kartı veya gprs ile direkt olarak telefona indirilerek yapılabilir.

Sipariş verilmeden önce yazılım yüklenecek telefonun IMEI numarası bilinmek zorundadır. IMEI numaranı Vereceğiniz IMEI numarasının istenmesinin sebebi yazılımın lisanslandırılması amaçlıdır.Başka hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.ve kişisel verilerle ilgili herhangi bir kayıt tutulmayacağı garanti edilmektedir.Yazılım sağlayıcı firmamız daha sonradan herhangi bir şekilde programa müdahale etmezi kesinlikle mümkün değildir.Size özel verilen değişebilen şifrenizi sadece siz bilirsiniz.Şifrenizi kaybettiğinizde yeni bir yükleme yapıp tekrar şifre tanımlamanız gerekir.

Program çalışma garantili satılır.

Çalışma süresi ömür boyudur.

Telefonda kesinlikle görünmez ve dinleme esnasında şüphe çekebilecek herhangi bir ışık veya belirti kesinlikle olmaz.

Casus Program uzaktan kumanda edilebilir.Açılıp kapatılabilir.

Bir program sadece bir IMEI numarasında  çalışır sonradan başka telefon aktarmak mümkün değildir.

Casus telefon yazılımı simkart değişimini size anında bildirerek hırsızlığa ve çalınma ihtimaline karşı size extra bir güvenlik ve  garanti sağlar.

Bir önceki yazımız olan HTC Casus Backupme Kayıt Yazılım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.