Casus Telefonlar

Telefonlarınıza yüklenen özel bir yazılım entegre edilen bir chip ile casus telefon haline döünşen teleonlar başından iphone,blacbeery,Nokia ve Samsung modelli telefonlar gelmektedir.Casus telefon ile hedef kişininz tüm konuşmaları istenilen yere aktarılmaktadır.Böyle insanlar kötü niyetli kişileri daha önceden tanımış ve bunara karşı önlemlerini anlmış olucaktır.Telefonunuzun ekranında da hiç bir uyarı belirmez.

Sizi dinleyen kötü niyetli kişinin numarası da görünmez. Bu kişi sizi farkettirmeden dilediği zaman dilediği kadar dinler. Bulunduğunuz ortamı, oradaki konuşmaları çok net bir şekilde izler. Sistem GSM şebekesi üzerinden çalıştığı için menzil mesafe sınırı da yoktur. Dünyanın bir başka ucundaki kıtadan, mesela Amerika’dan bile dinleniyor olabilirsiniz. Bu sistemde sim kartını değiştirmeniz de fayda etmez.

aldatılmayın

Tehlikede misiniz?

1-Cep telefonunuz size hediye edildiyse.

2-Tamire veya bakıma gönderdiyseniz.

3-Telefonunuzun bataryası yeni olmasına rağmen çabuk bitiyorsa veya zaman zaman zayıflıyorsa.

4-Telefonunuzu ortalıkta bırakıyor veya başkalarının kullanmasına da izin veriyorsanız.

5-Anlamsız mesajlar aldıysanız.

6-Her şeyden önemlisi önemli bir kişiyseniz.

Dinleniyor olabilirsiniz

CASUS CEP TELEFONU AVCISI NASIL ÇALIŞIR?

Casus cep telefonu avcısı düğmesini açtığınız andan itibaren tüm GSM telefon frekanslarını çok hızlı ve sürekli bir şekilde tarayarak kotrol altına alır. Şüphelendiğiniz cep telefonunu cihazı çalıştırdıktan sonra yakınına koyun.(en azından telefonla aynı odada olmalı) Telefonunuz vasıtasıyla bir başkası sizi dinlemeye başladığı anda casus cep telefonu avcısı alarm verir. Aynı anda cihaz üzerindeki skala telefonun yayın şiddetini gösterir. Aynı yerde birkaç telefonunuz varsa hangisinin casus telefon olduğunu bu gösterge ile ortaya çıkarabilirsiniz. Casus cep telefonu avcısı hem şehir cereyanı hem de içindeki şarjlı pille çalıştığından 24 saat sürekli açık tutabilirsiniz. Casus cep telefonu avcısını otomobilde de kullanabilirsiniz. Casus cep telefonu avcısı herhangi bir frekans yaymaz, insan sağlığına zararlı değildir.

GENEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Çalışma frekansı=900-1800 Mhz (GSM telefonlarının frekansı)

Tam şarjlı halde çalışma süresi= 24 saatten fazla

Boyutlar=110x70x40mm

Ağırlık=350 gr

Kalibrasyon ayarı= Var

Şehir cereyenı ile çalışma= var

Aküsünün şarj edilebilme ömrü=Ortalama 3000 kez

DİĞER KULLANIM ALANLARI

-Kablosuz gizli kamera ve dinleme cihazlarını ortaya çıkartır

-Yaşadığınız mekanda, baz istasyonlarından yayılan insan sağlığına zararlı elektro radyasyon şiddetini ölçer

-Virüs bulaşmış cep telefonlarını ortaya çıkarır.

Bir önceki yazımız olan ABD: Temsilciler Meclisi telefon dinlemeye onay verdi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.