Casus Yazılımı Yükleme Yöntemleri

1.Hafıza Kartı Yardımı İle Casus Yazılımı Yükleme

Hafıza Kartı Yardımı İle Casus Yazılımı Hedef Telefona Çok Kolay Bir Şekilde Yükleyebilirsiniz. İşlem Açısından Sadece Bir Dakika Sürmektedir. Bu Sistemde Size Bir Adet İçerisinde Satın Almış Olduğunuz Casus Yazılım Yüklü Hafıza Kartı Gönderilmektedir. Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek. Bütün Yükleme İşlemleri Tamamlandıktan Sonra Hafıza Kartını Çıkarabilir, Yedek Olarakta Saklayabilirsiniz.

Not: Bu Yöntem Hafıza Kartı Kullanan Telefonlar İçindir.

2.Usb Kablo Yardımı İle Casus Yazılımı Yükleme

Bilgisayar Üzerinden Usb Kablo Yardımı İle Casus Yazılımı Hedef Telefona Yükleme İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz.Yükleme İşlemlerinin En Uzun Süreni Ve Zor Olanı Budur. Casus Yazılımı Hedef Telefona Kurmak Yaklaşık 15-20 Dakikanızı Almaktadır.

Not: Bu Yöntemi Kullanabilmeniz İçin Bilgisayarınızda Nokia Pc Suite Yazılımının Güncel Sürümünün Bulunması Gerekmektedir.

 

3.Bluetooth Yardımı İle Casus Yazılımı Yükleme

Blutooth İle Hedef Telefona Casus Yazılımı Yükleme İşlemi Hızlı Ve Kolaydır. Bilgisayarınızdan Hedef Telefona Casus Yazılımı Bluetooth Üzerinden Mesaj Olarak Gönderip Yükleme İşlemini Tamamlayabilirsiniz.

Not: Bu İşlem İçin Bilgisayarınızda Bluetooth Adaptörü Bulunması Gerekir.

 

4.Wap Üzerinden Casus Yazılımı Direk İndirme

Wap Üzerinden Casus Yazılımı Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Telefonuna Yüklemeniz İçin Hedef Telefon 2 ,3 Dakikalığına Bile Olsa Elinizde Bulunması Gerekir.  Wap Yöntemi İçin Size İndirme “Link” Sms i Gönderilecektir. Bu Sms i Kendi Telefonunuzdan Hedef Telefona ” İlet ” Diyerek Müsait Zamanda Transfer Edebilir, Hedef Telefonda Gelen Mesajı Açarak Wap Aracılığıyla Casus Yazılımı Hedef Telefona Yükleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Full Paket Profesyonel BlackBerry Casus Yazılımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.