Mesaj Bildirim Yazılımı

casusceptelefonu
SMS takip programı ile programın yüklü olduğu hedef telefona gelen mesajlar,giden mesajlar sizin kontrol etmek istediğiniz belirlediğiniz numaraya gizlice gerçek zamanlı olarak birebir kopyasını gönderir.Mesaj bildirim yazılımı hedef telefonun aldığı ve gönderdiği mesajların eksiksiz içeriğini , hangi numaradan geldiğini , hangi numaraya gönderildiğini zaman ve tarihini belirterek size bildirir.SMS takibi için yer ve zaman problemi yoktur.Takibinizi istediğiniz yerden istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

SMS Takip yazılımı kesinlikle telefonun içerisinde bulunmaz ve kendini belli etmez.Yüklendikten sonra kendini silmektedir.Telefonun ömrü boyunca bu yazlımı kullanabilir vereceğiniz komutlarla yazılımı istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Yazılımın kurulumu çok basittir.Bu işlemi sizde yapabilirsiniz.Bilgisayarınızdan hedef telefona veya kendi telefonunuzdan hedef telefona BLUETOOTH veya USB bağlantısı ile yükleyebilirsiniz.Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra size vereceğimiz komutları hedef telefona mesaj yoluyla göndererek dilediğiniz numaradan mesaj takibini yapabilirsiniz.Gönderdiğiniz komutlar kesinlikle hedef telefonda görünmeyecek ve sizi açığa çıkarmayacaktır.

YAZILIMLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER :

•    Yazılım için hedef telefona herhangi bir parça takılmasına gerek yoktur.
•    Gönderdiğiniz komutlar hedef telefonun ekranında gözükmeyecek,zil veya titreşim çalmayacaktır.
•    Nerde olursanız olum hedef telefonla yapılan mesajlaşmaların bir kopyası bilgileriyle birlikte  sizin belirlediğiniz bir numaraya eş zamanlı olarak gelecektir.
•    Yazılımın hazırlanabilmesi için sadece IMEI numarası gereklidir.
•    Yazılım sadece uyumlu telefonlara yüklenebilir.
•    Yazılım sadece takip etmek istediğiniz tek bir telefonda çalışır.Yazılımı başka bir telefonda kullanamazsınız.
•    Telefonun içerisindeki hat operatörünün veya hangi numaranın bulunduğunun bir önemi yoktur.Hedef kişi hattını değiştirse bile siz takibe devam edersiniz.

NOT : Hedef telefon gönderdiği mesajın aynısını sizede gönderdiği için karşı tarafın kontörü eksilecektir.Bunun için yazılım faturalı hatlarda kullanılması daha rahat olacaktır.

FİYATI  : 290,00 TL