Monitor Minor

Monitor Minor

Günümüzde dünya üzerinde yapılan araştırmalar üzerine aldatma oranlarının artması nedeniyle insanlar çeşitli yöntemler bularak eşlerini veya sevdiklerini belirli bir şekilde takip etmeye çalışıyorlar. Bu durumlarda ise dedektif yöntemini sıklıkla tercih eden kimseler bu durumun sakıncalı bir durum olmasından dolayı, tabiri caizse cep yoran bir durum olduğundan teknolojiyi tercih etmeye başlamıştırlar. Teknoloji ortamında bizlere bu konuda devleşmiş bir firma olduğunu gösteren Monitor Minor ekibi sizlerin bu gibi yüksek maliyetlere katlanmadan işinizi kolay bir şekilde Monitor Minor’ü tercih ederek halledebilmeniz için sizlere yardımcı oluyorlar.

Monitor Minor, gelişmiş özellikleriyle telefon dinleme programı ihtiyacı olan insanların yardımına koşan son teknolojilerle üretilmiş bir yazılımdır. Bu yazılımla birlikte telefon takip, whatsapp takip, sms mesaj takip, gps konum bulma ve takip etme, galeri takip, rehber takip, ortam dinleme, ortam kamerası izleme gibi pek çok farklı özellikten faydalanabilirsiniz. Hedef telefona fiziki erişiminiz olmadan programın kurulması mümkün değildir. Hedef telefona 5 dakikalık ulaşımınız kurulum için yeterlidir.

Monitor Minor

Monitor Minor

Monitor Minor Kurulumu

Monitor Minor kurulumu 5 dakikalık kısa bir işlemin ardından tamamlanır. Size verilen linkten program apk dosyasını telefona indirmeni gerekmektedir. Ardından programı kurarak, gerekli talimatları yerine getirmelisiniz. Bu talimatlar telefon takip için telefona vereceğiniz izinler listesini kapsamaktadır. Kurulumun ardından sizden e-posta ve şifre istenecektir. Vereceğiniz bu bilgilerle kontrol panelinizden giriş yaparak telefon takip işlemine başlayabilirsiniz. Kontrol paneli tamamen Türkçe’dir. Kullanımı oldukça basittir. Komutlar ve tüm işlemler kullanışlı bir sayfada sizlerin karşısına gelmektedir. Kontrol paneline isterseniz bilgisayarınızdan isterseniz telefonunuzdan ulaşarak takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Kurulumun detaylı videosu sayfanın en altında mevcuttur.

Monitor Minor Fiyatları

Monitor Minor, diğer telefon takip programlarına göre daha uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir. Yaygın kullanımı sebebiyle piyasadaki rekabetten dolayı fiyatları alt seviyeden satılmaktadır. En uygun fiyat garantisiyle Monitor Minor satın almak için bizi arayabilirsiniz. 0543 323 0 323 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.

1 Aylık Monitor Minor Lisansı (Key)

199 ₺

Monitor Minor’un eşsiz özelliklerini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Lisansınızın süresi bittikten sonra veya henüz bitmeden tekrar satın alma işlemi gerçekleştirerek yeni bir abonelik anahtarı (aktivasyon key) alıp kontrol panelinize bunu ekleyerek  Monitor Minor’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

3 Aylık Monitor Minor Lisansı (Key)

349 TL

Monitor Minor’un eşsiz özelliklerini 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Lisansınızın süresi bittikten sonra veya henüz bitmeden tekrar satın alma işlemi gerçekleştirerek yeni bir abonelik anahtarı (aktivasyon key) alıp kontrol panelinize bunu ekleyerek  Monitor Minor’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

6 Aylık Monitor Minor Lisansı (Key)

599 TL

Monitor Minor’un eşsiz özelliklerini 6 ay boyunca kullanabilirsiniz. Lisansınızın süresi bittikten sonra veya henüz bitmeden tekrar satın alma işlemi gerçekleştirerek yeni bir abonelik anahtarı (aktivasyon key) alıp kontrol panelinize bunu ekleyerek  Monitor Minor’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

12 Aylık Monitor Minor Lisansı (Key)

799 TL

Monitor Minor’un eşsiz özelliklerini 12 ay boyunca kullanabilirsiniz. Lisansınızın süresi bittikten sonra veya henüz bitmeden tekrar satın alma işlemi gerçekleştirerek yeni bir abonelik anahtarı (Aktivasyon key) alıp kontrol panelinize bunu ekleyerek  Monitor Minor’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

Satın almak için www.monitorminor.gen.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Monitor Minor Kurulumu