Numara Takip Programı

Numara takip programı, telefon hatlarına ait numaraları etkin olarak takip etme yeteneği olan bir programdır. Söz konusu program, sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlara yüklenmekte ve bunların takibini gizli bir şekilde yapmaktadır. Böylece cihazı kullanan kişi, herhangi bir şeyden şüphelenmeden normal hayatına devam etmektedir. Söz konusu durum, kişilerin çok önemli bilgileri rahatlıkla elde etmesine yaramaktadır.

İnsanların zamana bağlı olarak bir takım ihtiyaçları değişse bile bazılarının kesinlikle değişmediği ve hep aynı kaldığı bilinen bir gerçektir. Bu bağlamda güvenlik konusunun öne çıktığı görülmektedir. Kişiler, bazen çocuklarının bazen de diğer sevdiklerinin güvenlikleri ya da duydukları bir takım şüpheler için bu yazılımları kullanmaktadır.

Numara Takip Programı Nasıl Çalışır?

Numara takip programı, son derece basit bir çalışma prensibine sahiptir. Fakat öncelikle kişilerin kurumsal firmalar tarafından satılan lisanslı olan ürünü satın alması gerekiyor. Casus yazılım satın al işlemi, farklı bir yerden yapıldığında farklı sorunların yaşanması söz konusu olabilir. Buna bağlı olarak insanların bilmedikleri yerlerde satılan lisansı olmayan yazılımlardan uzak durması gerekiyor.

Telefon takip yazılımı satın alındıktan sonra gizli bir şekilde hedef telefona kurulmalıdır. Bu işlem yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir ki bu süre son derece kısadır. Daha sonra ise dinleme ve takip işlemi otomatik olarak başlar. Ekstra bir işlem yapılmasına gerek yoktur. İnsanlar panel üzerinden istedikleri işlemi yapabilirler.

Numara Takip Programı Neler Yapar?

Numara takip programı, sadece fiziki olarak erişilebilen cihazlara kurulabilir. Bundan dolayı mobil cihazlara uzaktan SMS ya da arama ile kurulumu söz konusu değildir. Bu işlem sorunsuz bir şekilde yapıldıktan sonra yapılacak ilk işlem dinlemedir. Bunun için panel üzerinden canlı olarak bağlantı kurulabilir. Böylece hedef kişinin yaptığı bütün görüşmeler anlık olarak dinlenecektir. Bunun haricinde ise panel tarafından yapılan kayıtlar da vardır. Kişiler istemeleri halinde kayıtları da dinleyebilir.

Söz konusu yazılımın sahip olduğu özellikler arasında GPS konum bulma vardır ve bu özellik, kişilerin takip edilmesini ve onların gün içinde nerelere gittiğinin belirlenmesini sağlar.

https://www.telefondinlemecihazlari.org üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhattabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.

Bir önceki yazımız olan Telefon Nasıl Dinlenir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.