Samsung Casus Telefon

Samsung için özel olarak yazılımı ve Chip hızı dizay edinmiş Casus telefon yazılımı ile telefonda hiç bir donma ve aksaklık olmadan %100 ortam dinleme özelliği,Hedef kişinin Msj kayıt etme,Bulunduğu yeri tespit etme gibi özellikleri ile ideal bir yazılımdır.ANDROID SPY PROFESSIONAL programı yüklü Samsung 24 saat aralısız ortam dinleme yapabilirsiniz.Samsung Android işlemcinden aldığı özellikle telefona yüklenen yazılım çok üst düzeyde çalışmaktadır.Telefonu dinlmek istediğiniz kişinin ne zaman nerde görüşme yaparsa yapsınz yazılımı otomatik olarak haber vermektedir.Özellikle yeni evlenen çiftler bir birlerini tnımak için,aldatılma kuşkusu olan kişiler kuşkularını gidermesi için ve en önemlisi Aileler çocuklarının kötü ardakaşlık yapmasını önlemek için kullanabilceği mükenmel bir casus telefon yazılımıdır.

samsungcasustlf
Genel Özellikler

  • Ortam Dinleme
  • Telefon Dinleme
  • Gelen ve Giden Sms Takibi
  • Yer Tespiti
  • Gelen E-Mail Kayıtları
  • Sim Kart Değişiklik Bilgisi
  • Cihaz Değiştirme Hakkı

Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme ;

ortam-dinlemeTakip ettiğiniz kişinin bulunduğu ortamdaki sesleri kayıt etmek istediğinizde 0000101 15 yazarak hedef kişinin numarasına sms ile göndereceksiniz. Göndereceğiniz bu sms karşı tarafın telefonunda kesinlikle gözükmeyecektir. Sistem sms’i algılarak ortamı kayıt etmeye başlayacaktır. Kayıt bittiğinde ses kayıtlarını size mail adresinize gönderecektir. Mail adresinizden sesleri dinleyebileceksiniz.  Örnek sms te belirtilen 0000101 den sonraki 15 dakikayı ifade etmektedir. 0000101 45 yazarsanız 45 dakika kayıt eder.

Bağlantılar
Bluetooth v2.0 with A2DP
Kızılötesi Hayır
Wi-Fi(WLAN) Evet
USB EvetMicroUSB v2.0
Faks / Veri Evet

Telefon Görüşmelerini Kayıt Etme ;

telefon-dinle

Hedef Kişinin gün içinde yaptığı tüm telefon görüşmeleri otomatik kayıt olacak ve sizin mail adresinize gelecektir. Mail adresinizden görüşmeleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.Hedef kişi kullanmış olduğu casus telefonda ne zaman bir telefon görüşmesi yaptığında size kısa mesaj olarak bildirim gelicektir.Bu mesajın içeriğinde hedef telefonu arayan yada aranan numarayı görebilir ve anlık olarak telefon görüşmesini dinleyebiliyorsunuz

Gelen ve Giden Sms Takibi

Hedef kişiye gelen yada giden bir sms olduğunda bu sms’in kopyasını mobilebackup.info sitesine girerek, size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile tüm sms leri yazılı olarak okuyabileceksiniz.

Yer Tespiti

Hedef kişinin nerede olduğunu bire bir olarak daha önceden belirlediğimiz aralıklarda (örn ; 15 dakika ) mobilebackup.info adresinden görebileceksiniz.Google maps üzerinde takip edebilceğiniz yer takip özelliği le hedef kişi gün boyunca nerde ne yaptığını hangi mahalle ve caddelerden geçtiğini görebilirsiniz.

Gelen E-Mail Kayıtları

Hedef kişinin gelen e-mail’lerini mobilebackup.info adresinden görebileceksiniz.

Sim Kart Değişiklik Bilgisi

Samsung Telefona hangi hattı takarsa taksın , bunun bilgisi size sms olarak gelecektir. Hat Değişikliğinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.Sistem aynı şekilde devam edecektir.

Cihaz Değiştirme Hakkı

Hedef kişi telefonu değiştirdiğinde yazılım yeni aldığı cihaza kurabiliriz. ( Yeni alacağı telefon mutlaka uyumlu bir telefon olması gerekir )

Bir önceki yazımız olan Casus Yazılımı Yükleme Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.