Samsung Galaxy S3 Mini Casus Telefon

Samsung Galaxy S3 Mini Casus Telefon ( Sıfır 2 yıl garantili )

samsung-casus-telefon

Samsung Galaxy S3 Mini Casus Telefonu Amedya Ofislerinden Bütün Yazılımları Hazır Kurulu bir Şekilde Hep Telefon Sıfır Garantisi kapsamında hemde Almış olduğunuz özel yazılımın garantisi ile birlikte hazır bir şekilde satın alabilirsiniz

* Hedef kisinin tüm telefon gorüşmeleri otomotik kayıt olur. Size vereceğimiz özel kullanıcı adnı ve şifreniz ile sesleri çok net bilgisayarınızdan dinleyebilirsiniz.

* Hedef kişinin gelen ve giden tum sms kopyalarini yine size vereceğimiz özel panelden takip edebilsiniz.

* Hedef kişinin yer tespitini belli araliklarla bire bir olarak panel den görebileceksiniz.

* Hedef kişinin tüm rehber bilgisine ulaşabileceksiniz.

* Hedef kişinin telefondan girdigi tum internet sitelerini gorebileceksiniz.

* Hedef kişi telefon görüşmesine başladığı anda bulunduğu ortamın resmini çekecek ve bu resmi panelden görebileceksiniz.

* Hedef kişinin bulunduğu ortamdaki sesleri istediğiniz zaman hedef kişinin telefonuna bir sms atarak kayıt altına alabilecek ve bu sesleri panelden dinleyebileceksiniz.

* Yazılımı sınırsız sayıda başka telefona aktarma hakkınız mevcut.

telefondinlemekayit

Kısa bir sure için 2.000 tl yerine sadece 1.250 tl.

Yazılıma sahip olmak icin istanbul harbiye ve üsküdar’daki ofislerimize gelerek yazilimi test edip satın alabilirsiniz.

İsterseniz müşteri temsilcimiz türkiye’nin neresinde olursa olsun yerinize gelerek ütünü test edip yerinde satın alma imkani sunmaktadir.

Ayrıca ptt kargo ile kapida ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarina vade farksiz 12 taksit imkani…

SIK SORULAN SORULAR

Hiç bir telefon dinleme programı uzaktan yükleme yapılamaz. Bu şekilde ibareler bulunan siteleri dikkate almayın, dolandırılmayın..

Ayrıca bizleri arayarak xxx numarayı dinlemek istiyorum, eşimi dinlemek istiyorum ama telefonu elime alma şansım yok, ayrıca hediye telefon etme şamsında yok demek icin aramayın. çünkü buna yapilacabilcek teknolojik bir sistem bulunmamaktadir. dinleme yapabilmek icin ;

1- Yeni uygun bir model telefon alip bizden satin alacaginiz programi yukleyerek hediye etmek.

2- bizden hazir program yüklü telefon alıp hediye etmek.

3- dinlemek istediğiniz kişinin ( eşiniz, çocuğunuz ,) telefonu uygun bir modelse telefonu elinize alip bizden alacağınız programı telefona yükleme.

Uyumsuz hiç bir telefona yazılım yüklenemez. Uyumsuz bir modele yazılım yüklenir diyenlerini de lütfen dikkate almayın. Telefonunuzun uyumlu olup olmadığını öğrenmek için çekinmeden bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.And

Eğer hedef kişi yanı dinlemek istediğiniz kişinin kullandığı telefon uygun model değilse mutlak suretle yeni bir telefon alıp hediye etmeniz gerekir.
Tüm Faliyetlerimizi Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş, İleri Teknolojiyi Kullanarak Topluma Faydalı, Yasalara Saygılı Olmak İçin Özen Gösteren, Verdigi Sözü Zamanında Tutan, Sürekli Gelişmeyi Amaç Edinmiş, Kalite Bilinciyle Haraket Eden, Fiyat Politikasını Her Bütçeye Cevap Verecek Şekilde Hazırlayan, 09:00 – 23:30 Saatleri Arasında Açık Telefonlarıyla Teknik Destek ve Yazılım Garantisi Veren Türkiye nin Sektördeki En Güvenilir, Yenilikçi, Öncü ve Uluslarası Çalışan Firmasıyız…