Samsung Note 3 Dinleme Programı

Samsung Yeni ve Eski galaxy serisine full uyumlu olarak çalışan Takip Programı (spyphone software) aileler ve işverenler için kusursuz takip seçenekleri 2013 verisyonu ile birlikte verilmektedir.Spyphone yazılımı şaunda 2014 versiyonu ile birlikte dünyanın en gelişmiş ve profesyonel olarak kullanılan casus yazılım programıdır.

Yazılım tüm samsung android telefonlarda %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.Yazılımın yüklendiği telefon nerde olursa olsun anlık olarak gün içinde yer değiştirdiği noktaları,nerde olduğunu Google maps üzerinde detaylı olarak görebiliyorsunuz.Maxi yazılımdan almış olduğunuz tüm takip ve casus yazılımları ofislerimizde ücretsiz olarak deneyebilirsiniz,yazılımlarımız hedef telefonda %100 gizli bir şekilde çalışmaktadır.Program Galaxy Note 3,Galaxy S5 – ‎Galaxy S 4 – ‎Galaxy Core Advance – ‎Galaxy Grand 2-Samsung i9060 Galaxy v.s. tüm akıllı işletim sistemlerine entegre edilebilmektedir.

Maxi Yazılıma’a Neden Güvenmelisiniz?

 • Yazılımlarımızı internet üzerinden değil ofislerimizde yerimizi,uzmanlarımızı,teknik destek ekibimizi görerek telefon dinleme programlarının nasıl çalıştığını test ederek satın alabilirsiniz
 • Firmamız satışta bulundurduğu yazılım versiyonları şuanda türkiyede olmayan 2014 versiyon olup günümüzdeki en gelişmiş cep telefonu casus programı yazılımıdır.
 • Programların kullanımı oldukça basittir firmamızdan almış olduğunuz yazılımlar lisaslı ve garantilidir.Her hangi bir konuda yaşadığınız teknik aksaklıkları ofislerimizde yada 7/24 destek hattımızdan çözebilirsiniz.
 • Casus programlar yüklü olduğu telefondaki yapılmış olan tüm faliyetleri sizlere bildirmini yapıcaktır.
 • Casus programın yüklü olduğu telefonu istediğiniz ibr zaman her hangi internet bağlantı olan bir bilgisayardan sadece sizin bildiğiniz bir panelden takip edebiliyorsunuz.

Arama Takibi

iPhone_telefon_takibi_02-200x300Telefon Takip özelliği ile hedef telefona yüklü olan cep telefonu casus programı anlık olarak hedef telefonda yapılmış olan tüm gelen veya giden aramları uzaktan takip edilen telefon ile kısa mesaj bildirimi yapılcaktır.Hedef kişi ne zaman birisi ile telefon ile görüşse sizin belirlediğiniz numarayı taşıyan telefona hedef telefonda görüşme yapıldığını bildiren mesaj geldikten sonra sizin tek yapmanız gereken belirlediğiniz telefon ile casus programın yüklendiği telefonu arayarak telefon görüşmesine katılmaktadır.

Bu aramada iki kişinin yapmış olduğu telefon görüşmesine canlı olarak katılabiliyorsunuz.Ayrıca program gün içinde telefon ile yapılmış olan tüm  görüşmeleri otomatik olarak kayıt etmektedir.

SMS ve MMS Takibi

mesaj-takipHedef telefonda yüklenmiş olan tüm Mesajları,E-mail kayıtlarını,Viber,Whatsapp,Facebook,Twitter gibi gelen ve giden tüm mesajları takip edebiliyorsunuz.Hedef telefona ne zaman bir kısa mesah gelse aynısın kopyası sizlere iletilmektedir.

 

 

✔SMS metnini
✔SMS’in geliyor mu gidiyor mu olduğunu
✔SMS’in Göndereni/Alıcısı
✔SMS’in zamanı ve tarihi
✔Kontrol Panelinizden tüm SMS konuşmalarını gösterme ve yönetme şansı.

E-Mail Takibi Yapabilirsiniz.Heded telefonda kullanılan Facebook,Twitter gelen ve giden mesajları takip edebilir,Hedef kişinin E-mail,Facebook,Twitter gibi sosyal medya hesapları şifrelerini öğrenebilirsiniz.

Yer Tespit Özelliği

Şebeke bilgileri takip özelliği ile kişinin bulunduğu yerin baz istasyonu bilgilerinin size iletilmesi demektedir, hedef kişinin kullandığı telefon gps özelliği bulunmayan bir telefon kullanıldığında veya gps bilgisinin alınamadığı durumlarda kullanarak kişinin semt bilgisini öğrenebilirsiniz.

Ortam Dinleme

Cep telefonu casus yazılımarı ile hedef telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri uzaktan takip edebiliyorsunuz.Bu özellik uzaktan takip ettiğiniz telefon ile hedef telefonu özel bir şifreleme sistemi ile bir kez aradıktan sonra hedef telefon gizli bir şekilde hapörler özelliği aktif edicektir ve telefon bulunduğu ortamlardaki sesleri en üst düzel algılama özelliğini çalıştırcaktır.Böylece çocuklarınızın bulundukları ortamlarda kimle ne yaptıklarını öğrenebilirsiniz.

 • Telefon üzerinde rehber kayıtları telefon numaraları ve diğer detaylarının takibi.
 • Belirttiğiniz dakika aralıkları ile ortam ses kayıt özelliği.
 • Telefon üzerinde çekilen fotoğrafların panelinize ve e-posta adresinize gönderilmesi.
 • Telefon üzerinde çekilen videolar panelinize ve e-posta adresinize gönderilmesi.
 • Facebook üzerinden yapılan resim paylaşımları panelinize ve e-posta adresinize gönderilmesi.
 • Belirttiğiniz dakika ve aralıklarla kişinin bilgisi olmadan ses kaydı veya görüntü kaydı yapabilir fotoğraf çekebilirsiniz.
 • Gps konum bilgileri google map üzerinden tam olarak konum takibi yapıla bilmesi.

Yazılımlarımızı kredi kartı ile 12 ay eşit taksit imkanız ile satın alabilir.İsterseniz Üsküdar veya İstanbul Avrupa kısmında bulunan ofislerimizde yazılımlarımızı ücretsiz olarak test edebiliyorsunuz.

Full Paket M-Backup Neo-Call Edition Yazılımı iPhone, Blackberry Ve Android Telefonları Desteklemektedir.

Full Paket M-Backup Neo-Call Edition yazılımını takip etmek istediğiniz kişini telefonuna yüklediğinizde, hedef kişinin aldığı ve gönderdiği tüm sms mesajlarını MMS multi media mesajlarını, gelen giden ve tüm cevapsız aramaları, alınan ve gönderilen tüm e-posta kayıtlarını, rehberinde bulunan kişi listesini, telefonun bulunduğu yer (GPS) bilgisini öğrenebilir, takip edebilirsiniz.

Full Paket M-Backup Neo-Call ile aynı zamanda takip ettiğiniz kişinin telefon görüşmeleri sesli olarak kayıt altına alabilirsiniz, ortam ses kayıt özelliği ile belirlediğiniz dakika süre boyunca ses kaydı yaptırabilir kişinin bulunduğu yerdeki sesleri e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu paketin en büyük özelliklerinden biri ise hedef telefon üzerinde çekilen fotoğrafları ve videoları takip edebilirsiniz. takip edilen kişi bir fotoğraf veya video çektiğinde işlemler kayıt altına alınır ve size özel panele rapor olarak gönderilir.

Yazılımı Fiyatımız: 1,500TL yerine 1,150 TL