Soru ve Cevaplar

CEVAP:Size Göndereceğimiz Yazılımın Dosyalarını Telefona Yüklemeniz Yeterlidir. Yükleme İşlemi Çok Basittir. 30 Saniye İçerisinde Telefona Yüklenerek Casus Telefon Haline Dönüşür.

SORU: Nasıl Dinleme Yaparım ?

CEVAP:
Casus Telefona Takılı Sim Numarasını Çevirmeniz Yeterlidir. Arama Yaptığınızda Hedef Telefon Çalmayacak Ve Hiçbir Belirti Vermeden Süre Sınırsınız %100 Garantili Ve Risksiz Dinleyebileceksiniz.

SORU: Telefon Konuşmalarını Nasıl Dinleyebilirim?

CEVAP:Hedef Telefon Bir Yeri Aradığında Yada Hedef Telefon Arandığında Bu Size Anında Sms Olarak Bildirilecektir. Hedef Telefonu Arayarak Gizlice Konuşmaya Dahil Olabilirsiniz.

SORU: Sms Ve Arama Kayıtlarını Nasıl Takip Edeceğim ?

CEVAP: Telefonu Kullanan Kişi Kiminle Mesajlaşmışsa Yada Kimi Aramışsa Sms İçeriğini, İsim, Tarih, Saat Detaylı Bir Şekilde Size Sms İle Anında Gönderir.

SORU: Dinleme Yapmak İstediğimde Numaram Casus Telefonda Gözükür mü ? Ve Arama Kayıtlarında Kayıt Olur Mu?

CEVAP:Program Kesinlikle Sizin Numaranızı Casus Telefonda Göstermez Ve Arama Kayıtlarında Kayıt Etmez..

SORU: Benim telefonumun önemi var mı ? Herhangi bir telefondan dinleyebilir miyim ?

CEVAP: Sizin Telefonun Hiçbir Önemi Yok. Herhangi Bir Telefondan Dinleme Ve Takip Yapabilirsiniz.

SORU:Neden Casus Cep Telefonu Kullanmalıyım?

CEVAP:Bebeğinize, uzakta olmanıza rağmen , bebek bakıcısının nasıl davrandığını anlayabilirsiniz. Çocuklarınızı kötü arkadaşlardan koruyabilirsiniz. Aldatan eşinizi yakalayabilirsiniz. İnsanların arkanızdan neler konuştuğunu anlayabilirsiniz.

SORU:Sitenizdeki yazilim cep telefonu hırsızlığına karşı nasıl etkili olur?

CEVAP:Cep telefonunuzu çalan hirsiz veya hirsizdan telefonunuzu satin alan kisi telefona kendi sim kartini takip kullanmaya baslayinca casustelefon yazilimi size sim kartin numarasini göndericektir.Siz de bu bilgiyi polise vererek hirsizi kolayca yakalatir ve telefonunuz ile içindeki degerli bilgilere kavusursunuz

SORU:Casus Cep Telefon Nerelerde Kullanılır ?

CEVAP:Cep telefonu hırsızlığına karşı bir önlemdir. Bebek odasını uzakta olmanıza rağmen duymanıza olanak tanır. Siz ofis dışındayken ofisinizdeki konuşmaları ve sesleri duymanıza olanak tanır. İnsanların sizin hakkınızda gerçekte ne düşündüğünü öğrenmenizi sağlar. Çocuklarınıza taciz veya tehdit mesajı gelmesi durumunda önlem almanızı sağlar. Aldatan eşinizi veya sevgilinizi yakalamanızı sağlar.

SORU:Casus Telefon Aynı Zamanda Normal Bir telefon Olarakta Kullanılabilirmi?

CEVAP:Evet Telefonuna Yüklenmiş Olan Casus Yazılım Telefonun Temel Özelliklerinde Hiçbir Değişiklik Oluşturmaz Ve Normal Bir Telefon Olarak Kullanmaya İzin Verir.Sadece Sizin Belirlediğiniz Bir Numaradan Dinleme Ve Takip Yapabilirsiniz.

SORU:Telefonu Uzaktan Yönetmek Mümkünmüdür?

CEVAP:Evet ,Bunu Kendi Belirlediğiniz Şifre Ve Kodlarla SMS Göndererek Yapabilirsiniz.Bu Göndereceğiniz Kumanda Smsleri Hedef Telefonda Görünmez Ve İstediğiniz Bir Özelliği Açıp/Kapatabilirsiniz ,Dinleme Numaranızı Değiştirebilir ,Statü Sorgulayıp ,Konum Bilgisi Alabilir,Telefonu Kapatıp Açabilir, İsterseniz Takip Yazılımını Durdurabilirsiniz..

SORU:Telefonunun Üzerinde ki Casus Yazılım Sınırlımıdır? Kullanım Süresi Varmıdır?

CEVAP:Üzerindeki Yazılım Sınırsızdır Süre Sınırlaması Yoktur Ayrıca Bir Yıl Boyunca Garantilidir Herhangi Bir Sebepten Dolayı Telefon Arızalanır Veya Bozulursa Tamir Sonrası Ücretsiz Yazılım Güncelleme İşlemi Tarafımızdan Yapılmaktadır

SORU:Telefonu Aldığımda Kullanımda Zorluk Çekermiyim?

CEVAP:Telefonun Kullanım Klavuzu Mevcuttur Ve Kullanımı O Kadar Basittirki Hiç Bilgisayardan Ve Telefondan Anlamayan Bir Kişi Bile Kullanabilir Ürünü Satın Aldıkdan Sonra Kullanım Klavuzunu Bize Bildireceğiniz Mail Adresine Mail Olarak Gönderilecektir

SORU:Ben Modeli Ve İmei Numarasini Bildirdikten ve Ödemeyi Yaptıkdan Sonra yazilimi Bana Ne Zaman Gönderirsiniz?

CEVAP:Ödeme bize tam olarak ulastiktan sonra en geç 36 saat icinde yazilimi size sis dosyasi olarak e-posta ile gondeririz.