Spycep

Spycep, telefonda yapılan işlemlerin uzaktan izlenebilmesini sağlayan özel bir yazılımdır. Bu yazılımın geliştirilme nedenleri, insanların farklı ihtiyaçları olup söz konusu ihtiyaçlar etkili bir şekilde giderilmektedir. Bu işlem sayesinde normal olarak kabul edilen kişiler, telefon dinlemesi yapabilme yeteneğine kavuşmuştur. Bu da kişilerin uzun süredir hayal ettikleri önemli işlemlerden birisi olarak dikkat çekmektedir.

Bilindiği gibi teknolojinin gelişmesi, insanların iletişim noktasında farklı avantajlara ve kolaylıklara sahip olmasına neden oldu. Bunlardan bazıları ise zaman içinde bazı kişiler için risk oluşturmaya başladı. Özellikle gizlilik, çocukların arkadaş çevrelerinin değişmesine ve kötü özellikler kazanmasına neden olmuştur. Bunun haricinde ise bazı yetişkinler için de benzer durum söz konusudur. Eşlerini aldatanlar, iş esnasında farklı meşgaleler bulanlar ve benzer durumlar, telefon dinleme programına duyulan ihtiyaçlardan bazılarıdır.

Spycep Kullanımı

Spycep uygulamasının kullanımı son derece kolaydır ve buna bağlı olarak söz konusu uygulamayı kullanan kişi sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Kullanıma başlamadan önce sadece 3 dakika süren kurulumun yapılması gerekmektedir. Telefon takip yazılımı kurulumu yapılırken dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin veren seçeneğin işaretlenmesi gerekiyor. Bu aşamadan sonra gerekli olan işlemler, normal bir uygulamanın kurulumundan farksızdır.

Kurulum tamamlandıktan sonra insanlar panel üzerinden farklı işlemleri yapabilir. Bu işlemlerden bazıları telefon dinlemesi, ortam dinleme, GPS konum bulma, sosyal medya hesaplarının takibi, Whatsapp takip ve benzer işlemlerdir. Dolayısıyla da insanlara ait önemli bilgilerin bu yöntem ile rahat bir şekilde öğrenebildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Spycep ile yapılacak olan telefon dinlemeleri için insanların farklı seçenekleri vardır ve bunlar aynı sonucu verir. Öncelikle insanlar yapılan görüşmeler anlık olarak dinleyebilir. Bunun dışında ise programın otomatik kayıt özelliği vardır ve bu özellik sayesinde yapılan kayıtlar üzerinden de benzer dinlemeler yapılabilir. Kayıt özelliğinin olması, telefon dinleme programı sayesinde hiçbir görüşmenin kaçırılmaması ve tamamının kayda alınması anlamına gelir.

Yukarıda yer alan işlemlerle ilgili bilinmesi gereken bir başka husus daha vardır. Bu da söz konusu yazılımın telefon takip işlemini tamamen gizli bir şekilde yapmasıdır.

https://www.telefondinlemecihazlari.org üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.

Bir önceki yazımız olan Takip Uygulaması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.