Telefon Dinleme Uygulaması

Telefon dinleme uygulaması, sıradan insanların da telefon dinlemesi yapmasını mümkün hale getiren uygulamalardır. Bilindiği gibi cep telefonları yakın zamanda çok büyük bir değişim geçirmiş ve bunun sonucunda akıllı telefonlar ortaya çıkmıştır. Akıllı telefonların farklı özellikleri bulunsa da bunlardan internet kullanımı ve yazılım yüklenmesi, insanların hayatlarını derinden değiştirmiş ve kolaylaştırmıştır. Telefon dinlemesi de söz konusu özellikler sayesinde etkin bir şekilde yapılmaktadır. Böylece insanlar, sevdiklerinin yaptıkları konuşmalara erişim imkanı yakalamakta ve onların farklı tehlikelerden uzak durmalarını sağlamaktadır.

Casus yazılım, insanların güvenlik endişelerini giderme noktasında çok etkilidir. Yüklendikleri cihazların adeta casus telefon olmasına imkan veren söz konusu programlar, farklı özellikleri ile dikkat çekmekte ve çoğu zaman insanların şaşırmasına neden olmaktadır.

Telefon Dinleme Uygulaması Ne İşe Yarar?

Telefon dinleme uygulaması denildiği zaman, insanların aklına sadece telefon dinlemesi gelmektedir. Fakat yazılıma ait farklı özellikler de vardır ve bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • Telefon hattı üzerinden yapılan görüşmelerin dinlenmesi
  • SMS mesaj takibi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan bütün sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin izlenmesi, dinlenmesi ve takip edilmesi
  • Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi ve bunlara erişim sağlama
  • Mobil uygulamaların tamamına giriş yapma
  • Telefonun ekranını canlı olarak izleme
  • Web geçmişine ulaşma
  • GPS özelliğinin aktif hale getirilmesi ile konum tespiti
  • Telefon kapalı iken dahi mikrofonun açılarak ortam dinleme
  • Kameranın açılması ile ortam izlemesi

Yukarıda yer alan işlemler, telefon dinleme yazılımları tarafından yapılmaktadır. Son derece etkili sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Telefon Dinleme Uygulaması ile Ortam İzlemesi

Telefon dinleme uygulaması, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekerken bunlar arasında ortam izlemesinin ayrı bir yeri vardır. Söz konusu özellik, adından da anlaşılacağı üzere, hedef telefonun bulunduğu ortama ait görüntülerin panel üzerinden elde edilmesini mümkün hale getirmektedir.

Ortam izlemesi yapabilmek için öncelikle ilgili yazılımın gizli bir şekilde hedef telefona yüklenmesi gerekiyor. Bu işlem başarı ile yapıldıktan sonra ise öncelikle panel üzerindeki menülere girilmelidir. Buradan kamera açılmalı ve açısına bağlı olarak elde edilen görüntüler panel üzerinden izlenebilmektedir.

https://www.telefondinlemecihazlari.org üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhattabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.

Bir önceki yazımız olan Telefon Dinleme Anlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.