Telefon Dinlemek

Telefon dinlemek, normal insanlar tarafından yapılabilecek bir işlem haline, özel olarak geliştirilen programlar sayesinde gelmiştir. Bilindiği gibi daha önceki zaman dilimlerinde, bu dinlemeler sadece polis yani emniyet güçleri tarafından yapılırdı. İnsanlar, genellikle bunları haber ya da filmler üzerinde görürdü. Fakat gelişen teknolojinin insanların hayatlarını her alanda etkilemesi, bu işlemlerin de yapılabilmesini mümkün hale getirmiştir.

İnsanların güvenlik noktasındaki ihtiyaçları, her geçen gün artarken özellikle çocukların gün içinde neler yaptığı fazlaca merak edilmektedir. Çünkü çocukların yapacakları yanlış arkadaşlıklar, yanlış mekanlara gitmeler ve benzer durumlar, bütün hayatlarını etkileyebilir. Aynı zamanda eşlerinden kuşku duyan insanlar da benzer bilgileri elde etmek istemektedir. Bütün bu ihtiyaçların karşılanması, telefon dinleme programları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Telefon Dinlemek İçin Kullanılacak Yöntemler

Telefon dinlemek için kullanılacak yazılımlarla ilgili bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Söz konusu hususların başında telefon dinleme programlarının sadece Android sisteme sahip olan cihazlarda kullanılabildiği gelir. IOS sisteme sahip olan iPhone cihazlarına bu yazılımlar yüklenemez. Bundan dolayı bu tür iddialarda bulunarak yazılım satmak isteyenlere itibar edilmemesi gerekiyor.

Casus yazılım olarak da adlandırılan söz konusu programlar, Google Play Store üzerinde yer almaz. Bunların indirilmesi için özel linkler vardır ve söz konusu linkler, programın satın alınması ile ilgili kişiye verilir. Daha sonra bu linklerden indirilen yazılımlar, hedef telefona kurularak telefon dinlemesi yapılabilir.

Telefon dinlemek için kullanılan farklı yöntemler vardır. Bunların ilki, görüşmelerin konferans haline getirilerek ilgili kişinin dahil olması şeklindedir. Bu yöntem kullanıldığında telefon görüşmeleri, canlı olarak takip edilebilir. Bunun haricinde ise söz konusu işlem kayıtlar üzerinden de yapılabilir. Kullanılacak uygulamanın paneli, otomatik olarak kayıt yapabilir. Daha sonra bu kayıtlar, ilgili kişi tarafından dinlenir. Bu da bir diğer yöntem olarak dikkat çekmektedir.

Telefon Dinleme Engelleme

Telefon dinlemek için kullanılan yazılımlar, kendilerini çok iyi gizlerler ve normal insanların bunları fark etmesi neredeyse imkansızdır. Bundan dolayı dinlenmek istemeyen kişilerin sürekli olarak telefonlarına format atmaktan başka çareleri yoktur. Bu işlem her sabah tekrarlandığında kişilerin dinlenmesi tamamen imkansız hale gelecektir.

https://www.telefondinlemecihazlari.org üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhattabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.

Bir önceki yazımız olan Telefon Dinleme Uygulaması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.