Telefon Dinlemesi

Telefon dinlemesi, daha önceki zamanlarda sadece polis ya da güvenlik güçleri tarafından yapılan bir işlem idi. Fakat gelişen teknolojiye bağlı olarak artık normal insanlar tarafından da yapılmaktadır. Bunun için geliştirilen özel yazılımlar bulunmakta ve insanlar kurumsal firmalar aracılığıyla bunlara çok rahat bir şekilde ulaşma imkanı yakalamaktadır. Lisanslı olan bu uygulamaların kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır ve işlevleri ile insanların şaşırmasına neden olmaktadır.

İnsanların zaman içinde ihtiyaçları ciddi şekilde değişmesine karşın güvenlik noktasındaki ihtiyaçların sadece şekilde değiştirdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Söz konusu durum sebebiyle sürekli yenilikler yapılmakta ve telefon dinleme programları gibi özel yazılımlar ortaya çıkmaktadır. Telefon takip yazılımı olarak da bilinen bu yazılımlar sayesinde insanlar:

  • Çocuklarının gün içinde nerede, kiminle olduğunu
  • Şüphelendikleri eşlerinin Whatsapp üzerinden kimlerle konuştuğunu
  • İşverenler, çalışanlarının sahada neler yaptığını
  • İnsanlar, yaşı anne ve babalarının kimlerle irtibat kurduğunu çok rahat bir şekilde öğrenebilir.

Söz konusu işlevler dikkate alındığında, bu yazılımların sadece telefon dinlemesi değil, çok daha farklı işlevleri yerine getirdiğini görecektir.

Telefon Dinlemesi Nasıl Yapılır?

Casus yazılım adı verilen programlar, sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlara yüklenebilir. Bu cihazlara yapılan yükleme işlemi sadece 3 dakika sürmektedir ve mutlaka gizli bir şekilde yapılması gerekir. Böylece dinlenecek olan kişi bundan şüphelenmeyecek ve bu durum çok büyük bir avantajın oluşmasına neden olacaktır. Gizli olarak yapılmayan yükleme işlemi, insanların istedikleri bilgileri elde etme noktasında farklı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Örnek vermek gerekirse izlendiğini bilen bir kişi telefonunu eskisi gibi kullanmaz hatta bazen yanında dahi taşımaz. Bu ise dinlemenin başarısız olmasına neden olur.

Telefon dinleme programı, hedef cihaza yüklendikten sonra yapılması gereken manuel bir işlem yoktur. Program sayesinde hedef telefon ile panel arasında otomatik olarak bağlantı kurulacak ve dinleme otomatik olarak başlayacaktır. Söz konusu süreçte insanlar isterler ise telefon dinlemesi işlemini anlık olarak yani görüşme esnasında yapar, isterse de kayıtlar üzerinden bu dinlemeleri gerçekleştirir. Söz konusu seçeneklerden istenilen, insanların genel durumuna göre tercih edilir.

https://www.telefondinlemecihazlari.org üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhattabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.