Telefon + Ortam Dinleme

Bu Paket İçeriğinde 4 Ana Özellik Bulunmaktadır. Telefon Dinleme Yazılımı İle Telefon Görüşmelerini Dinleme Özelliği, Ortam Dinleme Yazılımı İle Telefonun Bulunduğu Ortamı Dinleme Özelliği, Arama Bildirim Yazılımı İle Gelen Ve Giden Çağrıların Takibi, Sim Kart Takip Yazılımı İle de Telefona Takılan Hatların Numarasını Size Bildiren Bir Özellik Bulunmaktadır. Dinleme Özelliklerini Ön Planla Çıkaran Bu Paket’i Çok Ekonomik Bir Fiyata Almanız Mümkün !!!

cepdinleme

Ortam Dinleme Yazılımı Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Bulunduğu Ortamı Dinlemenizi Sağlar.Bu Yazılım Hedef Telefonu Adeta Bir Dinleme Cihazı Haline Dönüştürmektedir. Sizin Önceden Tanımlamış Olduğunuz Numaradan Ortam Dinleme Yazılımı Yüklü Hedef Telefonu Aradığınızda Telefon Otomatik Olarak Zil Sesi Çalmadan, Ekran Işığı Yanmadan Gizli Bir Şekilde Açılır Ve O Ortamda Bulunan Sesleri Dinlemenizi Sağlar.Hedef Telefonun Ekranında Sizin Aramanız İle Alakalı Hiçbir Belirti Olmaz. Aramayı Siz Yaptığınız İçin Karşı Tarafın Faturasına Arama Kaydınız Yer Almayacak, Ve Herhangi Bir Ücret Yansımayacaktır. Kontör Yüklü Hedef Telefonda İse Asla Kişinin Hesabından Kontör Düşmeyecektir.

Telefon Dinleme Yazılımı, Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Yaptığı Telefon Görüşmelerini Dinlemenizi Sağlar. Hedef Telefona Bir Arama Geldiğinde Ya da Bir Arama Yapıldığında Yazılım Size Gizlice Mesaj Gönderir. Mesajın İçeriğinde Aranılan Numara Yada Gelen Aramaya Ait Numara Ve Hangi Numara İle Görüşmeye Başlandığı Bilgisi Yer Almaktadır. Sizde Hedef Telefonu Önceden Tanımlamış Olduğunuz Numara İle Gizli Bir Şekilde Arayarak Çift Taraflı Yapılan Görüşmeye Dahil Olursunuz. Sizin Yapmış Olduğunuz Aramayla Alakalı Hedef Telefonda Belirti Olmaz, Telefonun Ekranında Sizin Numaranız Asla Görünmez. Aramayı Siz Yaptığınız İçin Kişinin Telefon Faturasına Numaranız Ve Herhangi Bir Ücret Yansımaz.

Telefon Dinleme İşlemini Gerçekleştirmeniz İçin Hedef Telefonun Marka Ve Modeli,Destekleyen Modeller İçerisinde Yer Alması Gerekir. Sizin Kullanmış Olduğunuz Telefonun Hiçbir Önemi Yoktur.

Yazılımı Destekleyen Modellerin Listesini Sitemizin Üst Sağ Köşesinden Uyumlu Modeller Başlığına Tıklayıp Öğrenmeniz Mümkündür. Veya Bizi Destek Hattımızdan Arayıp Direk Bilgi Alabilirsiniz.

Hedef Telefon Arızalandığında Süre Sınırlaması Olmadan Bir Başka Telefona Ücretsiz Aktarma Hakkı

Kullanım Süresi : Sınırsız
Teslimat İçeriği : Türkçe Kullanım Kılavuzu Ve Lisanslı Telefon + Ortam Dinleme Yazılımı
Teslimat Bilgileri : E-Posta İle  (30 Dakika İçinde) Cd Şeklinde Kargo İle (1 İş Günü İçinde)
Sms İle Direk Telefona Gönderilme (1 Saat İçinde)

Bir önceki yazımız olan Telefon Dinleme Yazılımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.